BSS/OSS

DLA OPERATORÓW TELEKOMUNIKACYJNYCH

EWIDENCJA SIECI

TELEKOMUNIKACYJNEJ

PROFESJONALNY

SYSTEM BILINGOWY

NOWE

SPOJRZENIE NA INFORMOWANIE

BEZPIECZEŃSTWO

SYSTEMÓW IT

Sprzęt sieciowy

W naszej ofercie znajdują się m.in 

  • routery i switche Cisco
  • routery i switche Siemens Ruggedcom
  • telefony IP 
  • switche D-Link
  • routery i switche tp-link 
  • firewalle
  • media konwertery 
  • stacje bazowe
  • prywatne systemy bezprzewodowe

Dodatkowo możemy doradzić i dostarczyć pełne oprogramowanie, okablowanie i system zasilania. Jeżeli szukasz rozwiązania sieciowego uszytego na miarę potrzeb Twojej organizacji skontaktuj się z nami !

 
   

 Przykładowe produkty tej kategorii:


   

RUGEDCOM Switche 2 i 3 warstwy

Urządzenia sieciowe RUGGEDCOM są zaprojektowane do stosowania w sieciach produkcyjnych o wysokiej wydajności, na przykład tych, które wymagają dużej redundancji. Modułowa konstrukcja obsługuje różne standardy w tym VLAN, IGMP i RSTP. Umożliwiają również bezproblemową integrację sieci automatyki z istniejącymi sieciami biurowymi.

Karta produktowa

 

     

AKTUALNOŚCI

Dzień Górnika 2018


Z okazji Barbórki pragniemy złożyć wszystkim Górnikom oraz Pracownikom Kopalń życzenia wszelkiej pomyślności. Niech Święta Barbara nieustannie otacza Was swoją opieką. Szczęść Boże!

Więcej…

10-lecie KIKE


Już 27 listopada spotykamy się na Konferencji KIKE w Kielcach. Tym razem Krajowa Izba Komunikacji Etherenetowej świętuje swoje 10-lecie. Jest nam niezmiernie miło, że możemy być członkiem tej instytucji.Zachęcamy do lektury naszego artykuły w magazynie ICT Professional dotyczącego wdrożenia systemu do paszportyzacji sieci u operatora, który będzie dostępny również na tej konferencji.

Więcej…

Spotkanie konsultacyjne


11 grudnia odbędzie się kolejne spotkanie konsultacyjne realizowanego w ramach projektu pn: „Zintegrowana platforma wspomagająca świadczenie usług i zarządzanie ich bezpieczeństwem dla lokalnych przedsiębiorców telekomunikacyjnych”. W spotkaniu udział biorą operatorzy telekomunikacyjni. Dzięki takim konsultacja potencjalni użytkownicy mogą mieć bezpośredni wpływ na kształt realizowanego w ramach projektu systemu, a także będą mieć możliwość przetestowania prototypu.

Więcej…

NASI KLIENCI