BSS/OSS

DLA OPERATORÓW TELEKOMUNIKACYJNYCH

EWIDENCJA SIECI

TELEKOMUNIKACYJNEJ

PROFESJONALNY

SYSTEM BILINGOWY

NOWE

SPOJRZENIE NA INFORMOWANIE

BEZPIECZEŃSTWO

SYSTEMÓW IT

UPS KONWENCJONALNY


Gwarantują bezpieczne i niezawodne zasilanie o mocy od 0,8 kVA do 800 kVA. Urządzenia online o podwójnej konwersji sterowane procesorami DSP dzięki czemu użytkownik ma możliwość ciągłej kontroli oraz pomiarów i korekcji współczynnika mocy. Pracują w technologii beztransformatorowej dzięki czemu uzyskują wysoką jakość energii i sprawność do 96%. Posiadają czytelny wyświetlacz ułatwiający zarządzanie UPS.

Dostępne wersje: RACK 19"| Tower

Więcej...

UPS MODUŁOWY


Modułowość zasilaczy umożliwia optymalny dobór mocy z możliwością rozbudowy w późniejszym czasie. Zbudowane są w oparciu o technologię podwójnej konwersji (VFI). Składają się ze standardowych modułów, które mogą być dodawane do istniejącej już instalacji aby zwiększyć moc lub wydłużyć czas podtrzymania. Dodatkowym atutem modułów jest ich beznarzędziowa instalacja co pozawala uzyskać maksymalna redundancję przy minimalizacji kosztów utrzymania. W przypadku awarii jednego z modułów pozostałe zapewniają ciągłość zasilania.

Więcej...

PARTNERZY

AKTUALNOŚCI

NEWSLETTER


Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapraszamy do lektury Newslettera redagowanego przez pracowników Comfortel. Ma on charakter periodyczny i będzie udostępniany raz w miesiącu. Będziemy w nim informować o nowościach w naszych systemach oraz w naszej działalności. Zapraszamy do zakładki Newsletter.

Więcej…

RODO w systemach BSS/CRM


Pierwszego dnia XXII Konferencji KIKE, swoją premierę ma najnowszy numer ICT Professional, w którym znalazł się mi.in artykuł naszych ekspertów dotyczący realizacji założeń RODO w funkcjonalnościach systemów BSS/CRM, a także obszerne zestawienie systemów dla operatorów. Zapraszamy do lektury.

Więcej…

Wiosenna konferencja Mediakomu


W dniach 08 - 10 kwietnia odbędzie się Wiosenna Konferencja Mediakomu , w której uczestniczyć będą również przedstawiciele naszej firmy. 

Więcej…

NASI KLIENCI