BSS/OSS

DLA OPERATORÓW TELEKOMUNIKACYJNYCH

EWIDENCJA SIECI

TELEKOMUNIKACYJNEJ

PROFESJONALNY

SYSTEM BILINGOWY

NOWE

SPOJRZENIE NA INFORMOWANIE

BEZPIECZEŃSTWO

SYSTEMÓW IT

UPS KONWENCJONALNY


Gwarantują bezpieczne i niezawodne zasilanie o mocy od 0,8 kVA do 800 kVA. Urządzenia online o podwójnej konwersji sterowane procesorami DSP dzięki czemu użytkownik ma możliwość ciągłej kontroli oraz pomiarów i korekcji współczynnika mocy. Pracują w technologii beztransformatorowej dzięki czemu uzyskują wysoką jakość energii i sprawność do 96%. Posiadają czytelny wyświetlacz ułatwiający zarządzanie UPS.

Dostępne wersje: RACK 19"| Tower

Więcej...

UPS MODUŁOWY


Modułowość zasilaczy umożliwia optymalny dobór mocy z możliwością rozbudowy w późniejszym czasie. Zbudowane są w oparciu o technologię podwójnej konwersji (VFI). Składają się ze standardowych modułów, które mogą być dodawane do istniejącej już instalacji aby zwiększyć moc lub wydłużyć czas podtrzymania. Dodatkowym atutem modułów jest ich beznarzędziowa instalacja co pozawala uzyskać maksymalna redundancję przy minimalizacji kosztów utrzymania. W przypadku awarii jednego z modułów pozostałe zapewniają ciągłość zasilania.

Więcej...

AKTUALNOŚCI

Dzień Górnika 2018


Z okazji Barbórki pragniemy złożyć wszystkim Górnikom oraz Pracownikom Kopalń życzenia wszelkiej pomyślności. Niech Święta Barbara nieustannie otacza Was swoją opieką. Szczęść Boże!

Więcej…

10-lecie KIKE


Już 27 listopada spotykamy się na Konferencji KIKE w Kielcach. Tym razem Krajowa Izba Komunikacji Etherenetowej świętuje swoje 10-lecie. Jest nam niezmiernie miło, że możemy być członkiem tej instytucji.Zachęcamy do lektury naszego artykuły w magazynie ICT Professional dotyczącego wdrożenia systemu do paszportyzacji sieci u operatora, który będzie dostępny również na tej konferencji.

Więcej…

Spotkanie konsultacyjne


11 grudnia odbędzie się kolejne spotkanie konsultacyjne realizowanego w ramach projektu pn: „Zintegrowana platforma wspomagająca świadczenie usług i zarządzanie ich bezpieczeństwem dla lokalnych przedsiębiorców telekomunikacyjnych”. W spotkaniu udział biorą operatorzy telekomunikacyjni. Dzięki takim konsultacja potencjalni użytkownicy mogą mieć bezpośredni wpływ na kształt realizowanego w ramach projektu systemu, a także będą mieć możliwość przetestowania prototypu.

Więcej…

NASI KLIENCI