Partnerzy

Producent nowoczesnych systemów łączności telefonicznej, między innymi dla operatorów telekomunikacyjnych, biznesu i administracji publicznej oraz kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych dla jednostek samorządu terytorialnego. Specjalizuje się w opracowywaniu i wdrażaniu systemów łączności dla służb mundurowych integrujące przewodowe i radiowe środki łączności. Ważną gałęzią działalności jest także przemysł, energetyka i kopalnie, do których dostarcza wyspecjalizowane systemy łączności dyspozytorskiej.

Specjalizuje się w produkcji urządzeń sygnalizacji alarmowej, przyrządów do monitoringu, inżynierią przemysłową, systemami bezpieczeństwa w górnictwie. Producent jednego z najlepszych telefonów górniczych Jantar 2 i Koral.

Producent innowacyjnych rozwiązań dla telekomunikacji integrujących standardy ISDN, GSM oraz technologię VoIP. Jako oficjalny partner handlowy iQsim możemy zaoferować, naszym kontrahentom, atrakcyjne warunki współpracy zachowując jednocześnie światowy standard jakości gwarantowany przez iQsim. Dzięki wieloletniej współpracy z francuskim partnerem jako jedyni w kraju możemy poszczycić się tak bogatym doświadczeniem w obsłudze sprzętu tej klasy. Kontynuując naszą popartą wieloletnim doświadczeniem działalność oferujemy Państwu światowej klasy sprzęt marki iQsim.

Szwedzki dostawca systemu dostępu warunkowego. Firma działa od 2007 roku. Swój system CAS dostarczył m.in. do ponad 110 operatorów na świecie, w tym do 7 w Polsce. Cryptoguard CAS może być używany w sieci telewizji kablowej, IP, satelitarnej oraz naziemnej.

Producent jednej z najpopularniejszej na świecie relacyjnej bazy danych. Jesteśmy partnerem firmy Oracle Polska w zakresie dystrybucji oprogramowania bazy danych Oracle i związanych z nią usług.

Producent rozwiązań dla telefonii VoIP. COMFORTEL jest partnerem technologicznym w zakresie współpracy systemu SORT z systemem telefonii w VoIP CTMG, tworzących spójne rozwiązanie pozwalające na kompletną obsługę operatorską i zarządzanie usługami Triple Play (telewizją, Internetem i telefonią).

Wiodący producent rozwiązań informatycznych, w zakresie dystrybucji sprzętu komputerowego oraz rozwiązań sieciowych