Programista C# / .NET

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu programistę C#. Możemy zaoferować pracę w firmie o 20-letnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku, wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania, umiejętności i efektów, wdrożenia i realizacja ciekawych i nowatorskich projektów, możliwości własnego rozwoju i pracę w fajnym w zespole specjalistów z branży IT.

Jednak aby do nas dołączyć powinieneś też spełnić pewne wymagania i wiedzieć co będziesz robić.

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość języka C# oraz zagadnień programowania obiektowego,
  • doświadczenie w realizacji projektów na platformie .NET i tworzeniu aplikacji WinForms,
  • znajomość języka angielskiego (czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej).

DODATKOWE ATUTY:

  • doświadczenie w realizowaniu projektów z wykorzystaniem systemów baz danych SQL w szczególności opartych o bazę PostgreSQL,
  • znajomość zagadnień dotyczących relacyjnych baz danych jak i mapowania obiektowo-relacyjnego (ORM),
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji w oparciu o komponenty DevExpress WinForms.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowanie projektu na bazie dostarczonej dokumentacji analitycznej,
  • wytwarzanie oprogramowania na bazie projektu,
  • realizacja testów jednostkowych i integracyjnych wytworzonego oprogramowania,
  • tworzenie dokumentacji dla wytworzonego oprogramowania,
  • udział we wdrożeniach wytworzonego oprogramowania.

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie z 20-letnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przejrzyste zasady wynagradzania, premie uzależnione od zaangażowania, umiejętności i efektów,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia techniczne, językowe i "miękkie")
  • indywidualne podejście do każdego pracownika,
  • równowagę między życiem zawodowym i prywatnym,
  • wdrożenia i realizacja nowatorskich projektów,
  • praca w przyjaznej atmosferze w zespole specjalistów z branży IT
  • prywatna opieka medyczna.