Specjalista Systemów IT

 TWOJE OBOWIĄZKI

  • wdrożenia autorskiego oprogramowania,
  • współpraca z klientem i działem rozwoju pod kątem analizy i opracowywania nowych rozwiązań,
  • opracowanie instrukcji/dokumentacji do wdrażanych systemów,
  • wsparcie klientów firmy w zakresie wdrożonego oprogramowania,

TWOJE KOMPETENCJE

  • preferowane wykształcenie wyższe,
  • znajomość systemów operacyjnych: Windows, LINUX,
  • znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi,
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz umiejętność tworzenia zapytań SQL,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację i rozumienie dokumentacji technicznej,
  • mile widziana znajomość narzędzi projektowych i notacji BPMN/UML,
  • umiejętność analitycznego myślenia i chęć rozwiązywania problemów,
  • umiejętności interpersonalne (prowadzenie szkoleń, nawiązywanie kontaktu i współpraca z klientem),
  • samodzielność, dokładność, cierpliwość,
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ponad 20-letnim doświadczeniu we wdrażaniu projektów teleinformatycznych,
  • umowę o pracę i niezbędne narzędzia pracy,
  • uczestnictwo w ciekawych i nowatorskich projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • indywidualne podejście do każdego pracownika,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • praca w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole specjalistów IT.