Specjalista ds. sprzedaży

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku dotyczącym projektów IT,
  • umiejętności negocjacji i prezentacji produktów,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki,
  • biegła obsługa komputera, w tym pakietu biurowego MS Office,
  • samodzielność, skuteczność w działaniu, orientacja na wynik,
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do podróży służbowych (50/50).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • obsługa handlowa i budowanie relacji z klientami,
  • przygotowanie i prowadzenie prezentacji produktowych,
  • opracowywanie ofert handlowych,
  • współpraca handlowa z partnerami;
  • samodzielne realizowanie powierzonych zadań,
  • raportowanie wyników

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie z 25-letnim doświadczeniem,
  • przejrzyste zasady wynagradzania, premie uzależnione od efektów sprzedaży,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę i niezbędne narzędzia pracy
  • indywidualne podejście do pracownika,
  • udział w realizacji ciekawych projektów,
  • prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy