Front-end Developer

Ciągle rozwijamy nasz zespół. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Front-end Developer.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wytwarzanie oprogramowania na bazie projektu,
  • realizacja testów jednostkowych i integracyjnych wytworzonego oprogramowania,
  • tworzenie dokumentacji dla wytworzonego oprogramowania,

WYMAGANIA

  • dobra znajomości JS (ES6), TypeScript
  • dobra znajomość HTML, CSS (SCSS)
  • doświadczenie w projektach bazujących na Angular >= 2.0

MILE WIDZIANE

  • RxJS
  • biblioteka PrimeNG
  • NPM, Webpack
  • SVN, GIT

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie z 20-letnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przejrzyste zasady wynagradzania, premie uzależnione od zaangażowania, umiejętności i efektów,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia techniczne, językowe i "miękkie")
  • indywidualne podejście do każdego pracownika,
  • równowagę między życiem zawodowym i prywatnym,
  • wdrożenia i realizacja nowatorskich projektów,
  • praca w przyjaznej atmosferze w zespole specjalistów z branży IT
  • prywatna opieka medyczna.