Usługi

Świadczymy usługi związane z serwisem sprzętu telekomunikacyjnego i informatycznego w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym jak również usługi wsparcia technicznego. Jesteśmy elastyczni ! Zakres i tryb świadczenia usług serwisowych, to poza wykonaniem typowych napraw i usuwania awarii, przywrócenie pełnej sprawności serwisowanych systemów w określonym czasie.

Czytaj więcej

Różne obszary działalności firmy wymagają stosowania specjalistycznych systemów IT. Nie zawsze pochodzą one od tego samego dostawcy. Aby ułatwić pracę proponujemy usługi integracji już wykorzystywanego oprogramowania np. F-K, z naszymi systemami.

Czytaj więcej

Zajmujemy się wdrażaniem systemów rozliczeniowych w oparciu o autorskie rozwiązania programistyczne tworzone według potrzeb klienta. Projektujemy i wdrażamy kompletne rozwiązania telekomunikacyjne w oparciu o produkty czołowych producentów sprzętu, m.in centrale telefoniczne oparte o technikę TDM i/lub VoIP.

Czytaj więcej

Realizujemy dostawy sprzętu czołowych producentów rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych takich jak: DGT, Cisco, HP oraz sprzętu komputerowego wiodących producentów: HP, Fujitsu-Siemens, IBM, Lenovo. Jesteśmy jedynym w Polsce partnerem handlowym firmy iQsim.

Czytaj więcej