Kariera

Dobra firma powinna być
zorganizowaną formą przyjaźni

Dla nas najważniejsi są ludzie. Stanowimy zgrany zespół, w którym każdy odgrywa ważną rolę i to jest tajemnicą naszego sukcesu.

Prowadzimy ciekawe projekty, więc nasi pracownicy nie narzekają na nudę i monotonię. Niektórzy mówią, że to pasja. Nasze portfolio produktowe jest szerokie, dlatego szukamy specjalistów z różnych dziedzin.

Nasz zespół tworzą ludzie młodzi i doceniamy ich pomysły. U nas możesz mieć bowiem wpływ na kształt wytwarzanych rozwiązań. Chcesz do nas dołączyć?

Kogo szukamy

Inżynierów systemowych
nieustraszonych rycerzy wdrożeń i wsparcia systemów IT
Programistów
jakże ważnych bohaterów front- i back- endu, dla których Java czy Angular nie ma tajemnic
Talentów
czyli wszystkich, którzy mają do zaoferowania „to coś”
Specjalistów telekomunikacji
biegłych tajemnej sztuce układów i kabli dla których łączność to podstawa sukcesu

poznaj proces

Etapy rekrutacji

poznaj korzyści

Co oferujemy

  • Warunki zatrudnienia dostoswane do potrzeb (UoP, B2B)
  • Nowoczesne metody pracy w zwinnych metodykach projektowych
  • Rozwój zawodowy
  • Szkolenia i certyfikaty
  • Wyposażone stanowisko pracy
  • Kuchnia
  • Bezpłatny parking dla samochodów, motocykli i rowerów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiety sportowe
  • Pyszne jedzenie w stołówce
  • Owocowe dni
  • Imprezy integracyjne
  • Wypady w góry dla zaawansowanych

Oferty pracy

Aktualne oferty pracy

PROGRAMISTA

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu programistę. Możemy zaoferować pracę w firmie o 25-letnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku, wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania, umiejętności i efektów, wdrożenia i realizacja ciekawych i nowatorskich projektów, możliwości własnego rozwoju i pracę w fajnym w zespole specjalistów z branży IT.

Jednak aby do nas dołączyć powinieneś też spełnić pewne wymagania i wiedzieć co będziesz robić.

Jeśli jedno z poniższych zdań pasuje do Ciebie skontaktuj się z nami:

  • znam język Java, Groovy oraz mam doświadczenie w tworzeniu rozwiązań opartych o framework Spring
  • znam język JavaScript (ES6), TypeScript, HTML, SCSS oraz framework Angular >= 2

Zadania i obowiązki:

  • projektowanie i rozwój aplikacji na we współpracy z ‘Właścicielem Produktu’
  • współpraca z zespołem developerów
  • wytwarzanie kodu i dbałość o jego wysoką jakość

Dodatkowo:

  • znajomość obiektowych metodyk projektowania/tworzenia aplikacji
  • zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • znajomość baz danych np. PostgreSQL
  • umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji GIT/SVN i budowania projektów Maven

Oferujemy:

  • umowa o pracę lub B2B
  • po wdrożeniu w projekt możliwość pracy zdalnej (dwa dni w tygodniu)
  • prywatna opieka medyczna
  • pracę w zwinnych metodykach wytwarzania SCRUM
  • ciekawe projekty tworzone w oparciu o najnowsze technologie i trendy
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia techniczne i „miękkie”, warsztaty)
  • dla chętnych wypady integracyjne w góry
  • praca w zgranej grupie developerów

Jeżeli odpowiada Ci to stanowisko prześlij nam swoje CV na e-mail: rekrutacja@comfortel.pl z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Comfortel Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

SPECJALISTA SYSTEMÓW IT

Jesteś cierpliwy, samodzielny i nie boisz się pracy z klientem? Zwracasz uwagę na atmosferę pracy i nie lubisz dużych korporacji informatycznych? Dobrze trafiłeś.

  • wdrożenia oprogramowania
  • wsparcie klientów firmy w zakresie wdrożonego oprogramowania
  • współpraca z klientem i działem rozwoju oprogramowania pod kątem analizy i opracowywania nowych rozwiązań
  • opracowanie instrukcji/dokumentacji do wdrażanych systemów

Twoje kompetencje/umiejętności:

  • preferowane wykształcenie wyższe
  • Windows, Linux, sieci komputerowe
  • bazy danych oraz SQL
  • język angielski (komunikacja i rozumienie dokumentacji technicznej)
  • mile widziana znajomość zagadnień analizy biznesowej, notacji BPMN/UML
  • umiejętność analitycznego myślenia i chęć rozwiązywania problemów
  • umiejętności interpersonalne (prowadzenie szkoleń, nawiązywanie kontaktu i współpraca z klientem)
  • samodzielność
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ponad 25-letnim doświadczeniu we wdrażaniu projektów teleinformatycznych
  • możliwość rozwoju
  • indywidualne podejście do każdej osoby
  • umowę o pracę i niezbędne narzędzia pracy
  • uczestnictwo w ciekawych i nowatorskich projektach
  • prywatną opiekę medyczną, multisport
  • świetną atmosferę i zgrany zespół 🙂