Dowiedz się więcej

Co u nas słychać?

14 wrz
Sprawna komunikacja w samorządach, zarówno wewnątrz instytucji, jak i z mieszkańcami, to nieoceniony czynnik podnoszący jakość życia oraz poziom świadomości obywateli. Doskonałym tego przykładem jest Miasto Dąbrowa Górnicza, która wdrożyła System Dystrybucji Informacji VOCATEL pod nazwą INFO SMS.
29 kw.
Informujemy, że w kwietniu nastąpiła zmiana numeru rachunku bankowego naszej firmy na: Bank Spółdzielczy w Tychach Nr konta: 33 8435 0004 0000 0008 6945 0001 Aktualne dane firmy zawsze dostępne są na naszej stronie w zakładce kontakt. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.
19 lut
Zmiany, zmiany są nieodzowną częścią rozwoju firmy.Dlatego też najwyższy czas przedstawić naszego nowego Product Managera odpowiedzialnego za systemy BSS/OSS dla operatorów. Łukasz Maślanka osoba pozytywna i pełna energii.
12 lis
W ostatnim kwartale tego dziwnego roku prezes Łukasz Wojcieszkiewicz na łamach TELKO.in postanowił zabrać głos w dyskusji w kwestii zmian na rynku ISP/TVK. Zapraszamy do lektury artykułu.  
02 lis
W tym trudnym okresie, kiedy większość naszego dotychczasowego życia przeniosło się do Internetu chcemy zaprezentować nasz nowy, a może i nie taki nowy, bo przygotowywany już od jakiegoś czasu projekt. Serwis eTerapia24.pl  – proste narzędzie, dzięki któremu możliwe jest prowadzenie fizjoterapii zdalnej.  eTerapia24.pl wspierany jest przez oprogramowanie do prowadzenia gabinetu fizjoterapeutycznego AsPhys.
06 paź
Firma Comfortel jako jedna z pierwszych w Polsce zrealizowała projekt dostosowania systemu komunikacji głosowej OSD do wymogów kodeksu NCER. Chcesz znać szczegóły? Zadzwoń do do nas tel 32 218 02 80.  
17 sie
Wdrożenie platformy ARNIS Mobile u operatora telewizji kablowej Dlaczego właśnie w Macrosat ? W wyniku postępowania przetargowego organizowanego przez PPHU Macrosat w Barczewie w 2018 roku dostarczyliśmy i wdrożyliśmy kompleksowe rozwiązania do zarządzania przedsiębiorstwem telekomunikacyjnym. Wymagania postawione temu zadaniu były złożone i wynikały z wieloletniego doświadczenia Inwestora. Obejmowały zasadniczo 2 obszary: zarządzanie przedsiębiorstwem telekomunikacyjnym i […]
28 lip
Razem z naszymi partnerami: Politechniką Śląską, Akademią Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Instytutem Ekologii Terenów Uprzemysłowionych ruszamy z realizacją projektu SMART współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Przedmiotem projektu badawczo-rozwojowego jest opracowanie modułowego systemu monitorowania aktywności i racjonalizacji treningu – SMART obejmującego: a) system monitorowania aktywności kinetycznej SMA-K, pozwalający na własnych działań inspirowanych potrzebą […]
14 lip
W najnowszym numerze miesięcznika TELEKABEL&digital tv ukazał się artykuł jednego z naszych menadżerów. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak system BSS/OSS może zapewnić bezpieczeństwo biznesu przeczytaj koniecznie!