Dowiedz się więcej

Co u nas słychać?

16 mar
Dla naszego klienta – firmy ASTA-NET wdrażamy system wspierający współpracę operatorów telekomunikacyjnych w modelu usług hurtowych. Rozwiązanie stworzone jest przez Comfortel w oparciu o autorskie moduły, m.in. moduł BSS i OSS. Nowoczesna architektura daje szerokie możliwości integracji z systemami zewnętrznych dostawców, co umacnia potencjał rozwoju ASTA-NET na kolejne lata. Obecnie prowadzone prace skupiają się na […]
16 lut
Wraz z Asseco Poland pracujemy nad projektem obejmującym wdrożenie oprogramowania rozliczeniowo-bilingującego zintegrowanego z systemami funkcjonującymi w spółce wchodzącej w skład grupy Play. Projekt realizowany jest w oparciu o nasze autorskie rozwiązanie programistyczne w kooperacji z Asseco. Głównym zadaniem systemu jest pobieranie oraz przetwarzanie danych w celu wystawienia dokumentów sprzedażowych oraz ich dystrybucji.
25 sty
Miniony rok zakończyliśmy bardzo pracowicie, a to za sprawą wdrożeń najnowszej odsłony autorskiego rozwiązania Systemu Dystrybucji Informacji VOCATEL. Nie ma nic lepszego od pozytywnych reakcji ze strony zadowolonych klientów!I taki też był odbiór użytkowników po wdrożeniu VOCATEL’a, w Wojewódzkich Centrach Zarządzania Kryzysowego oraz Komendzie Wojewódzkiej Policji w Radomiu. Mimo bardzo ograniczonego czasu na wdrożenie, wytężony […]
14 sty
Gwarancja niezawodnej, skutecznej i szybkiej odbudowy połączonych systemów elektroenergetycznych w przypadku stanu zagrożenia lub blackoutu to tylko jedno z założeń kodeksu NCER (ang. network code on electricity emergency and restoration). Miło nam poinformować, że zespół Comfortel z powodzeniem zakończył kolejny projekt dla OSD z branży wydobywczej w zakresie zaprojektowania, budowy i dostosowania systemu komunikacji głosowej […]
23 gru
Zarząd jak i Pracownicy Comfortel życzą wesołych, spokojnych i szczęśliwych Świąt oraz wspaniałego nowego roku 2022. Informujemy również , że w wigilie mamy wolne i w przypadku problemów prosimy o kontakt na numery serwisowe. Wesołych Świąt !
14 wrz
Sprawna komunikacja w samorządach, zarówno wewnątrz instytucji, jak i z mieszkańcami, to nieoceniony czynnik podnoszący jakość życia oraz poziom świadomości obywateli. Doskonałym tego przykładem jest Miasto Dąbrowa Górnicza, która wdrożyła System Dystrybucji Informacji VOCATEL pod nazwą INFO SMS.
29 kw.
Informujemy, że w kwietniu nastąpiła zmiana numeru rachunku bankowego naszej firmy na: Bank Spółdzielczy w Tychach Nr konta: 33 8435 0004 0000 0008 6945 0001 Aktualne dane firmy zawsze dostępne są na naszej stronie w zakładce kontakt. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.
19 lut
Zmiany, zmiany są nieodzowną częścią rozwoju firmy.Dlatego też najwyższy czas przedstawić naszego nowego Product Managera odpowiedzialnego za systemy BSS/OSS dla operatorów. Łukasz Maślanka osoba pozytywna i pełna energii.
12 lis
W ostatnim kwartale tego dziwnego roku prezes Łukasz Wojcieszkiewicz na łamach TELKO.in postanowił zabrać głos w dyskusji w kwestii zmian na rynku ISP/TVK. Zapraszamy do lektury artykułu.