bezpieczeństwo

Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że o bezpieczeństwie wiemy dużo

Posiadamy certyfikaty zgodności Systemu Zarządzania Jakością z normą ISO 9001:2015 oraz Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji z normą ISO 27001:2013.

Cyfryzacja każdej z dziedzin gospodarki wymaga świadomego podejścia do cyberbezpieczeństwa, zwłaszcza z punktu widzenia przedsiębiorcy.

Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom, oferując zaawansowane rozwiązania zarówno sprzętowe jak i oprogramowanie cenionych marek, które pozwolą zadbać o bezpieczeństwo firmy.

Dostawcy

Globalny dostawca rozwiązań bezpieczeństwa IT. Najbardziej znanym produktem jest wielokrotnie nagradzany program antywirusowy ESET NOD32 Antivirus dostępny w wielu wariantach zarówno dla klientów prywatnych jak i biznesowych.

Pożegnaj cyberzagrożenia z technologią światowego lidera w tej dziedzinie. Barracuda Networks oferuje zaawansowane rozwiązania do ochrony sieci i firmowych danych m.in. zaawansowane systemy firewallowe, rozwiązania do ochrony poczty elektronicznej oraz produkty do backupu danych.

Zintegrowany System Ochrony Sieci klasy Next Generation Firewall i UTM. Dzięki zastosowaniu unikatowej architektury, produkty tej firmy od lat słyną z wysokiej wydajności i skutecznej ochrony. Innowacyjne podejście do systemu IPS. .

Oprogramowanie ShadowProtect SPX firmy StorageCraft umożliwia tworzenie backupu i odzyskiwanie danych na desktopach, serwerach i maszynach wirtualnych pracujących pod systemem Microsoft Windows lub Linux. Backup tworzony jest w postaci obrazu dysku.