Oprogramowanie

Wytwarzamy oprogramowanie dedykowane od ponad 20 lat

Przez te wszystkie lata, poza głównymi produktami, które oferujemy, stworzyliśmy wiele różnej wielkości systemów kierowanych do firm oczekujących rozwiązań „szytych na miarę”. Specjalizujemy się w projektach złożonych i trudnych. Nie boimy się wyzwań. Integrujemy nasze rozwiązania z innym oprogramowaniem lub platformami sprzętowymi.

Oprogramowanie

Systemy BSS/OSS

Profesjonalne platformy klasy BSS/OSS dedykowane operatorom multimediów i telekomunikacji. Wspierają procesy biznesowe, przetwarzanie danych operatora i zarządzanie bezpieczeństwem. Umożliwiają pełną obsługę klienta, a także prowadzenie monitoringu pracy przedsiębiorstwa telekomunikacyjnego i wspieranie procesów windykacyjnych.

Oprogramowanie

Bilingowanie

SORT Profit jest aplikacją do przetwarzania danych bilingowych generowanych przez systemy telekomunikacyjne różnych typów i producentów. Może być stosowany w firmach, jednostkach budżetowych, grupach biznesowych. Sprawdzi się tam, gdzie wymagana jest dokładna analiza ruchu telefonicznego i konsekwentna polityka rozliczania kosztów. Umożliwia rozliczanie kosztów połączeń z telefonów komórkowych oraz transmisji danych.

Oprogramowanie

Dystrybucja informacji

System dystrybucji informacji VOCATEL jest złożonym narzędziem wspierającym komunikację wewnętrzną i zewnętrzną w organizacji. Wyposażony w innowacyjny mechanizm do tworzenia scenariuszy umożliwia realizację skomplikowanych akcji powiadamiania w bardzo prosty i przyjazny sposób.

Oprogramowanie

Ewidencja sieci

System ewidencji sieci ARNIS jest kompleksowym narzędziem pozwalającym na inwentaryzację urządzeń oraz elementów sieci realizowanych w różnych technologiach. System umożliwia m.in. ewidencję sieci optycznych, miedzianych wieloparowych i koncentrycznych z uwzględnieniem infrastruktury budowlanej. Dzięki wykorzystaniu, indywidualnie przygotowanego, podkładu mapowego zrealizowanego w oparciu o różne źródła danych zwiększona zostaje dokładność map. System ARNIS sprawdzi się doskonale w zarówno przedsiębiorstwach przemysłowych, firmach usługowych jak i u operatorów.

Oprogramowanie

Bezpieczeństwo