Serwery i storage

Zrealizowaliśmy setki projektów obejmujących dostawę rozwiązań sprzętowych, samodzielnie oraz z oprogramowaniem naszej produkcji

Rozwiązania serwerowe i pamięci masowe (macierze, NAS) są niezbędnym elementem każdego systemu IT, a rosnące potrzeby w tym zakresie to wyzwanie dla niejednej firmy.

Nasze doświadczenie pozwala nam na sprawne poruszanie się po rynku rozwiązań sprzętowych, a zdobyta wiedza na dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Nasi inżynierowie systemowi udzielą praktycznych porad, a zadania zrealizujemy „od A do Z”. Stawiamy na skalowalność i niezawodność, tak by Państwa firma mogła nadążać za zmieniającymi się wymaganiami stawianymi przez aplikacje biznesowe.

W zakresie rozwiązań serwerowych i pamięci masowych świadczymy kompleksowe usługi od konsultacji i doradztwa w zakresie doboru tego typu sprzętu, poprzez przygotowanie i dostawę aż po wdrożenie w lokalizacji wskazanej przez klienta. Dostarczone rozwiązania obejmujemy usługą wsparcia technicznego, dbając o ciągłość działania Państwa biznesu.

Oferujemy niezawodne rozwiązania sprawdzonych producentów, które dobieramy w taki sposób, by zapewnić łatwość utrzymania i współpracę z pozostałymi komponentami infrastruktury sprzętowej. Na życzenie dostarczamy sprzęt z preinstalowanym środowiskiem do uruchomienia maszyn wirtualnych i/lub systemami operacyjnymi. Naszą wiedzę o sprzęcie łączymy bowiem z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu oprogramowania.