Wytwarzanie oprogramowania

Nie ma systemów, których nie jesteśmy w stanie stworzyć - jest to tylko kwestią czasu

Wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji oprogramowania pozwoliło nam dopracować procesy z nim związane do perfekcji. Wytwarzania oprogramowania nie sprowadzamy jedynie do implementacji i pisania kodu. Nasi specjaliści dbają o dobrze przeprowadzoną analizę, zarządzają wymaganiami i modelują procesy biznesowe. Wszystko po to, by dostarczone rozwiązanie było zgodne z potrzebami biznesowymi.

Pracujemy zwinnie, więc klient nieustannie śledzi postępy prac, a zmieniające się otoczenie biznesowe może kształtować produkt na każdym etapie cyklu wytwórczego. Projektowanie, implementację i testowanie wykonujemy nieustannie, co sprawia, że docelowe rozwiązanie jest wydajne i stabilne.

Korzystamy z wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych. Zwracamy uwagę na niezawodność i wydajność docelowego rozwiązania i nigdy nie pomijamy kwestii bezpieczeństwa.

Stosujemy szereg narzędzi usprawniających i optymalizujących naszą pracę. Na każdym etapie rozwoju wspieramy się oprogramowaniem do pracy grupowej i ewidencjonowania postępów projektu. Znamy się na tym co robimy.