Systemy telekomunikacyjne

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z branżą telekomunikacyjną

Zajmujemy się projektowaniem, wdrażaniem oraz zarządzaniem i utrzymaniem systemów telekomunikacyjnych. Nasze realizacje tworzymy w oparciu o produkty czołowych producentów sprzętu

Posiadamy doświadczenie w obsłudze systemów niezależnie od ich pojemności jak i technologii. Realizujemy całościowo projekty teleinformatyczne stosując nowoczesne rozwiązania serwerowe, urządzenia aktywne sieci informatycznej, terminale komputerowe i inne. Żaden z systemów, bez względu na zastosowane rozwiązania telekomunikacyjne nie ma przed nami tajemnic.

Budujemy systemy zarówno w technice TDM jak i VOIP. Oferujemy profesjonalne usługi inżynierskie, w zakresie wdrożenia systemów teleinformatycznych, a także pełnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Każdy projektowany przez nas system telekomunikacyjny dostosowany jest do indywidualnych potrzeb.

Posiadamy zaplecze szkoleniowe, dzięki czemu zapewniamy szkolenie dla naszych klientów z oferowanych i wdrażanych rozwiązań. Każdy system telekomunikacyjny jest zatem skutecznie wdrażany w praktyce.

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy DGT Gdańsk. Mamy uprawnienia do świadczenia usług pełnego serwisu sprzętu produkcji DGT oraz projektowania i montażu całych systemów.