Zasilanie gwarantowane

UPS KONWENCJONALNY

Gwarantuje bezpieczne i niezawodne zasilanie o mocy od 0,8 kVA do 800 kVA. Urządzenia online o podwójnej konwersji sterowane są procesorami DSP dzięki czemu użytkownik ma możliwość ciągłej kontroli oraz pomiarów i korekcji współczynnika mocy. Pracują w technologii beztransformatorowej dzięki czemu uzyskują wysoką jakość energii i sprawność do 96%. Posiadają czytelny wyświetlacz ułatwiający zarządzanie UPS.
Dostępne wersje: RACK 19″| Tower

UPS MODUŁOWY
Modułowość zasilaczy umożliwia optymalny dobór mocy z możliwością rozbudowy w późniejszym czasie. Zbudowane są w oparciu o technologię podwójnej konwersji (VFI). Składają się ze standardowych modułów, które mogą być dodawane do istniejącej już instalacji, aby zwiększyć moc lub wydłużyć czas podtrzymania. Dodatkowym atutem modułów jest ich beznarzędziowa instalacja co pozawala uzyskać maksymalną redundancję przy minimalizacji kosztów utrzymania. W przypadku awarii jednego z modułów pozostałe zapewniają ciągłość zasilania.

LEGRAND LINE INTERACTIVE
Zasilacze UPS Line Interactive do 3 kVA dzięki niewielkim wymiarom mogą być stosowane do zasilania stacji roboczych PC oraz innych urządzeń biurowych takich jak drukarki, skanery. UPSy te to typowe urządzenia Plug & Play dzięki czemu są łatwe w instalacji i uruchomieniu. Wyposażone w elektroniczny stabilizator, diody sygnalizujące oraz zabezpieczenie linii telekomunikacyjnej.

Naszym partnerem jest firma: